roku.           
O Firmie Warsztat wtryski Sklep


Działalość usługowa Naszej Firmy

       Działalność usługowa to główny trzon Naszej Firmy. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam opracować technologię pozwalającą na regenerację głowic w każdym zakresie. Począwszy od spawania uszkodzonych korpusów, a skończywszy na przygotowaniu tego podzespołu do montażu na kadłubie silnika. Połączenie umiejętności spawalniczych, ślusarskich oraz mechanicznych pozwoliło nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, z których korzystają także autoryzowane serwisy samochodowe.
       Dlaczego powinieneś skorzystać z Naszych usług?

       Głowica to jeden z najważniejszych, ale i zarazem najsłabszych elementów silnika. To ona poprzez dostarczenie paliwa i odpowiednie otwieranie zaworów steruje pracą silnika. Jeżeli w jakimś stopniu jest uszkodzona to silnik nie pracuje tak jak powinien. Powierzając nam głowice oddają ją Państwo w ręce doświadczonych partnerów, którzy dbają nie tylko o rzetelną naprawę, ale także o jej wygląd.

Tak oddajesz swoją głowicę   Tak otrzymujesz ją z powrotem

       Wtryskiwacz to element osprzętu silnika, który jest odpowiedzialny nie tylko za podanie paliwa, ale także za to, w jakim momencie wstrzyknie to paliwo do cylindra. Jego poprawna praca to nie tylko dobre osiągi samochodu, ale także gwarancja, że silnik będzie bardzo żywotny. Naszym zadaniem jest przywrócenie wtryskiwaczowi jego parametrów zgodnych z tymi, jakie założył dla niego producent. Ze względu na bardzo małe rozmiary elementów znajdujących się wewnątrz wtryskiwacza wskazane jest, aby naprawa odbywała się w miejscu o wysokim stopniu czystości. Jest to szczególnie ważne w nowych systemach Common Rail, które to są bardzo wrażliwe na najmniejsze zanieczyszczenia.
       Z tego powodu nasza pracownia została tak wykonana, aby gwarantowała to, że naprawa odbywa się w warunkach odpowiedniej czystości.

Tak oddajesz swoje wtryskiwacze   Tak otrzymujesz je z powrotem

       Mocowanie wałka lub wałków na przestrzeni czasu przeszło różnego rodzaju modyfikacje konstrukcyjne. Począwszy od stopek mocujących wałek w głowicy do pokryw, które nie tylko mocują wałki, ale także stanowią dekiel przykrywający głowicę. Niestety podczas awarii rozrządu lub zatarciu wałka, niejednokrotnie dochodzi do zniszczenia tego elementu. Bez niego głowica jest bezwartościowa, gdyż każdy taki element jest indywidualnie pasowany z głowicą. Uszkodzenie tego elementu wiązało się najczęściej z wymianą głowicy na inną.
       Nasza firma, jako jedna z nielicznych opracowała technologię i wykonuje naprawę tego podzespołu doprowadzając go właściwego działania. Naprawa własnej pokrywy pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zakupem innej głowicy, które należałoby ponieść na sam jej zakup, ale także, aby doprowadzić ją do stanu nadającego się do montażu na silniku.

Tak oddajesz swoją pokrywę   Tak otrzymujesz ją z powrotemCopyright ©  by Paweł Janusz. All rights reserved.