roku.           
O Firmie Warsztat wtryski Sklep


Działalość handlowa Naszej Firmy

       Świadcząc usługi kompleksowej naprawy, firma nasza musiała zapewnić sobie zaplecze materiałowe. Z początku sklep stanowił magazyn firmy, który miał za zadanie zagwarantować dostępność najbardziej typowych części, aby skrócić czas wykonywanej usługi. Zatowarowanie było prowadzone pod kątem wykorzystywanych części przy naprawie głowicy. Po pewnym czasie sugestie naszych klientów sprawiły, że zaczeliśmy poważnie myśleć o miejscu w którym mechanik mógłby nie tylko dokonać naprawy ale także zakupić te części, które są potrzebne do wykonania usługi przez niego.
       Z roku na rok Nasz dział handlowy powiększa swój asortyment oferowanych części zamiennych, zwracając szczególną uwagę na jakość ich wykonania.

       W roku 2007 wprowadziliśmy do sprzedaży, zregenerowane głowice do silników samochodowych. Więcej o typ produkcie można dowiedzieć się wybierając w dziele sklep z menu głowice po remoncie

       W roku 2012 wprowadziliśmy do sprzedaży, zregenerowane wtryskiwacze. Więcej o typ produkcie można dowiedzieć się wybierając w dziele sklep z menu wtryskiwacz regenerowanyCopyright ©  by Paweł Janusz. All rights reserved.