roku.           
O Firmie Warsztat wtryski Sklep


Nasi Klienci

       Od początku swojej działalności w firmie postawiliśmy na jakość świadczonych usług. Przede wszystkim klient musiał otrzymywać usługę, która gwarantowała nie tylko wysoki poziom ale także pozwoliła zagwarantować pewność i trwałość głowicy w użytkowaniu. Dobrze i sprawnie wykonywana praca szybko pozwoliła nam przekonać naszych klientów, że dokonali właściwego wyboru powierzając nam do naprawy zepsutą głowicę. Wśród naszych stałych klientów znajdują się serwisy renomowanych marek samochodowych.

       Wraz z upływem czasu do naszego zakładu trafiały głowice z coraz to odleglejszych miast. Nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma warsztatami, które montują naprawiane przez nas głowice i są zadowoleni z jakości i terminowości świadczonych przez nas usług

       Pierwsze kilka lat działalności na rynku krajowym pozwoliło nam ustabilizować i zagwarantować jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Wraz z upływem czasu do naszego zakładu zaczęły trafiać głowice z za granicy. Pierwsze głowice pochodzły z terenu Niemiec i to z tego kraju mamy największą liczbę kontrachentów. Dziś nasz zakład dodatkowo świadczy swoje usługi dla skandynawskich warsztatów z Danii, Szwecji oraz dalekiej Norwegii.

       Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że głowicę trafiaja do nas z tak daleka. Świadczy to tylko o tym, że praca którą wykonujemy jest na właściwym poziomie, a naprawy są skuteczne i rzetelne. Mamy nadzieję, że uda nam się powiększyć grono naszych klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych, i będą oni także zadowoleni z naszych usług.


Copyright ©  by Paweł Janusz. All rights reserved.